قوانین، مقررات و تعهدنامه استفاده از خدمات ربیتال

کاربران ربیتال پذیرفته و متعهد می شوند که:

• کلیه‌ی فعالیت‌های آن‌ها در ربیتال در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی بوده و هیچ گونه فعالیتی مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام نمی دهند.

• از خدمات سایت ربیتال تنها برای شخص خود استفاده نموده و مسئولیت استفاده از خدمات ربیتال برای فرد غیر به عهده کاربر خواهد بود.

• شماره حساب اعلام شده به سایت و همچنین آدرس کیف پول ها جهت برداشت رمزارز متعلق به کاربر بوده و کاربر مجاز به دادن آدرس کیف پول متعلق به اشخاص دیگر نیست.

• شماره کارت و حساب اعلام شده به سایت و یا آدرس کیف پول های جهت واریز رمزارز متعلق به کاربر بوده و مسئولیت منابع مبالغ واریزی به ربیتال مستقیماً به عهده کاربر می باشد.

• قانون مبارزه با پولشویی مصوب 2/11/1386 و اصلاحیه آن مصوب 3/7/1397 مجلس شورای اسلامی و آئین نامه و دستورالعمل های اجرایی آن را مطالعه کرده و پذیرفته و متعهد و ملزم به اجرای مفاد آن می باشد.

• از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع بوده و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و تبادل می‌نمایند.

• ربیتال به عنوان بازار آنلاین ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.

• هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله گذرواژه کاربر، درسترسی سایرین به ایمیل و تلفن همراه و کد شناسایی دوعاملی به عهده‌ی شخص کاربر بوده و ربیتال هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

• در هنگام برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر بوده و در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده‌ی ربیتال نخواهد بود. همچنین برداشت رمزارز از ربیتال بلافاصله بررسی و انجام خواهد شد اما زمان انجام عملیات آن کاملاً وابسته به شبکه ارزدیجیتال مربوطه بوده و مسئولیتی متوجه ربیتال نمی باشد.

• به جز در موارد مورد تعهد ربیتال، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت ربیتال، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.

• اگر ربیتال تحت هر عنوان اشتباهاً یا من غیر حق، وجوه یا رمزارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز و مختار است راساً و مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات اداری و قضائی و دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص ربیتال نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود و در صورتی که دارایی های وی در حساب ربیتال برای جبران خسارت کافی نباشد، کاربر متعهد می شود که با اعلام ربیتال، خسارت وارده را سریعاً به روش اعلامی ربیتال، جبران نماید. در غیر اینصورت ربیتال حق دارد جهت جبران خسارت از طریق مراجع قانونی اقدام و خسارت وارده و ضرر و زیان های احتمالی بعدی را تماماً از کاربر اخذ کند و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در این خصوص و از هر جهت از خود ساقط می نماید

• در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از خرید و فروش ها، ربیتال حق دارد مستقلاً آن خرید و فروش را ابطال و دارایی‌های کاربر را به حساب خودش عودت دهد. بدیهی است که در صورتی که اشکال از سمت ربیتال باشد، موظف خواهد بود که جبران خسارت نماید و در غیراین صورت کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد ربیتال از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.

• احراز هویت برای استفاده از خدمات ربیتال ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگزاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و ربیتال حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت. ربیتال خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می‌داند.

همچنین ربیتال اطمینان می دهد که:

• دارایی‌های کاربران را نزد خود به بهترین شکل و با بالاترین استانداردهای امنیتی ممکن، حفظ نماید. در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی، ربیتال متعهد به جبران خسارت خواهد بود.

• اطلاعات حساب کاربری کاربران با رعایت سیاست حریم خصوصی، بطور محرمانه نگهداری شده و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی گیرد، بدیهی است در صورت دستور مقامات ذی صلاح قضایی، اطلاعات خواسته شده در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

• درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی و انجام گردد. بدیهی است زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیش‌تر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی مراجعه فرمایید.

فعالیت ربیتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و سامانه ای برای خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، تتر و سایرآلت کوین ها با ریال می‌باشد و هیچ گونه تبادل ارزی اعم از خرید و فروش دلار یا سایر ارزهای کاغذی، در ربیتال صورت نمی گیرد.
تعاریف - کاربر [ربیتال]: تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که در سامانه rebital.com ثبت نام نموده و یا در دفتر مرکزی از خدمات مجموعه ربیتال استفاده می نمایند.
- ربیتال: شرکت ره بین تراز اندیش ایده آل مالک سامانه rebital.com