اتریوم چیست ؟

ارزهای دیجیتال مدت زیادی است که راه اندازی شده اند. ارز اتریوم یکی از این ارزهای دیجیتال است. اما در همان دوره آنها می توانند در سراسر جهان به عنوان ابزاری مفید برای تجارت و سرمایه گذاری در نظر گرفته شوند و تغییرات عظیمی در صنعت اقتصادی ایجاد کنند. هرکدام با توجه به نوع ساختار و خدماتی که به کاربران ارائه می دهند در رتبه بندی های مختلفی قرار دارند.

یکی از این ارزهای دیجیتال، اتریوم است که یکی از معتبرترین ارزهای دیجیتال امروزی است و در رتبه اول قرار دارد. این ارزهای دیجیتال امروزی با توجه به ویژگی ها و مزایای خود الگوریتم های مختلفی دارند. ربیتال در این مقاله می خواهد به طور خلاصه شما را با ویژگی ارز اتریوم آشنا کند. قبل از آن باید کمی با این الگوریتم آشنا شویم.


ارز دیجیتال اتریوم چیست؟


اتریوم یک زیرساخت ارز دیجیتال مبتنی بر فناوری Blockchain است که می تواند برای اجرای برنامه های رایانه ای غیرمتمرکز مورد استفاده قرار گیرد. تمرکز روی اتریوم می تواند گیج کننده باشد و بسیاری نمی دانند آینده این پول دیجیتال اتریوم چه می شود. در حقیقت، این سیستم به تنهایی و به طور کلی متعلق به کسی نیست. توسط یک یا چند فرد یا موسسه خاص کنترل نمی شود. در واقع، در بحث در مورد ویژگی های ارز اتریوم باید توجه داشت که اتریوم امروز یک ارز و دارایی دیجیتال است. از آنجا که این ارز خود دیجیتال است به کاربران امکان می دهد به صورت دیجیتالی و همچنین غیرمتمرکز قرارداد منعقد کنند. ویژگی دیگر ارز اتریوم که یک مزیت نیز محسوب می شود کارایی آن با هدف از بین بردن واسطه ها است. این بدان معنی است که سعی دارد واسطه ها را از کلیه فعالیت های مالی در این شبکه حذف کند و فقط مستقیم است. (اتر) واحد پول شبکه اتریوم است. مزایا و ویژگی های این پلتفرم باعث شده است تا کاربران، اتریوم را به عنوان ارزهای مطمئن و به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرند.

سرعت معاملات ارز اتریوم


سرعت معاملات ارز اتریوم زیاد است به گونه ای است که سرعت معاملات در این شبکه شانزده معامله در ثانیه خواهد بود. این سرعت بالا تجارت با آن را برای کاربران آسان می کند. همچنین ویژگی دیگر این است که محدودیتی در عرضه وجود ندارد. در واقع به دلیل شرایط امنیتی بالای این پلتفرم، می توان گفت که غیر قابل نفوذ است. در واقع غیرقابل توقف است به گونه ای که تولید کننده نمی تواند آن را متوقف کند.  می توانید تمام معاملات دیجیتالی خود را با سپردن به ربیتال گارانتی کنید.